درباره رایان

 رایان  در پاییز سال 1378 با استعانت از خداوند متعال  تاسیس گردید وبا تجربه ای چندین ساله در صنعت بسته بندی ، طراحئ و  تولید کالا و جعبه های لوکس و هدایای تبلیغاتی همکاری خوبی را با تولید کنندگان آغاز نموده است .

محصولات این مجموعه با استفاده از چوب به عنوان بدنه اصلی همراه با روکش چرم طبیعی و مصنوعی ،جیر ، مخمل ،آلمینیوم ،روکش های کاغذی فانتزی همراه با خدمات نصب یراق آلات ،پلاک ، طلاکوب ، لیزر ،چاپ و... به مشتریان گرامی عرضه میگردد.

این مجموعه با استفاده از طرح های به روز و متفاوت از سایر بسته بندی های موجود در بازار و تولید آنها ، توانسته مزیت رقابتی خوبی را برای تولیدکنندگانی که در مسیر خلق ارزش افزوده برای تولیدات خود هستند را فراهم نماید.

تولیدات رایان بصورت دست ساز و ماشینی با قیمتی مناسب عرضه میگردد که در بخش بسته بندی مناسب برای محصولاتی همچون چای ، زعفران ، خشکبار ،شیرینی و شکلات ،عسل ، زعفران ،چرم ،صنایع دستی ، طلا و جواهر ، ساعت  و سایر صنایعی که در بسته بندی محصولات خود به دنبال استحکام ، زیبایی ، ارزش افزوده بالا و تمایز از رقبای خود می باشند ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در بخش کالای لوکس کاربردهای متفاوتی از قبیل مصارف خانگی و هدایای تبلیغاتی را برخوردار است.

منحصر بودن تولیدات رایان نسبت به سایر بسته بندی ها از جمله کاغذ ، مقوا ، پلاستیک ، کارتن و شیشه ،می تواند در زمینه صادرات برای تولیدکنندگانی که به دنبال کسب بازارهای جدید خارجی هستند موفقیت آمیز باشد.همچنین برای جلوگیری از افزایش وزن و حجم کالاهای وارداتی ،رایان این  آمادگی را دارد که جعبه های مورد نیاز واردکنندگان را مشابه جعبه های خارجی تولید و نحویل نماید.

طراحان صنعتی و ایده پردازان مجموعه رایان بصورت مداوم درحال طراحی محصولات جدید می باشند و همواره این مجموعه میتواند با نوآوری در محصولات خود مخاطبان خود را شگفت زده نماید.

 

امید است در پناه توجهات خداوند متعال بتوانیم گامی موثر در راستای پیشرفت سرزمین عزیزمان ایران برداریم